Otwórz VeloKonto i zyskaj w promocji 60 zł na start i do 540 zł zwrotu za zakupy! 0 zł za prowadzenie VeloKonta, bez warunków!

Otwórz VeloKonto i zyskaj w promocji 60 zł na start i do 540 zł zwrotu za zakupy! 0 zł za prowadzenie VeloKonta, bez warunków!

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń VeloBanku. Nowi klienci mogą zgarnąć 60 zł za założenie VeloKonta z czyjegoś polecenia oraz świetne 540 zł moneybacku! Oprócz tego czeka na nich 7% na koncie oszczędnościowym. Obecni klienci zyskają natomiast 100 zł za skuteczne polecenie.

Załóż konto teraz !!!

60 zł dla nowego klienta

Aby skorzystać z promocji jako polecony należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w PLN w VeloBanku Banku od 31.12.2022.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o VeloKonto podając kod polecający obecnego klienta banku. Konto powinno zostać otwarte do 31.08.2024, dlatego warto zaplanować wszystko z lekkim wyprzedzeniem.

Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgody na:

  • przetwarzanie danych w celu marketingu produktów własnych banku,
  • na otrzymywanie informacji handlowych banku,
  • na przetwarzanie danych w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych i podmiotów z nim współpracujących, w tym opartych na profilowaniu oraz przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej

Pamiętajmy, że w przypadku pierwszej zgody chodzi zarówno o część elektroniczną, jak i marketing tradycyjny.

Co dalej? W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta powinniśmy zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 2000 zł, przy czym musi to być przelew albo z konta firmowego w VeloBanku albo z dowolnego rachunku w innym banku. Najprościej więc spełnić wymóg przelewając sobie środki z własnego konta w innym banku.

Przykładowo zakładając konto w czerwcu warunki spełniamy w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Załóż konto teraz !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *