List otwarty do RPO

Pragną naświetlić mój przypadek .Nie jestem pieniaczem i rozumiem ograniczenia ,wiem że istnieją przepisy ale problem jest systemowy!

Od dwóch lat jestem pozbawiony swoich oszczędności decyzjami kolejnych prokuratur (nie wspomnę ze w/w środki zjadła już znacznie inflacja) Kolejne prokuratury blokują moje konta aby je po pół roku przekazać na dowód rzeczowy a po kolejnym z reguły 6 miesięcznym okresie umarzają postępowanie .na powyższe środki kolejne prokuratury stosują te same procedury! Zdarzyło się to już kilkukrotnie .Byłem w tutejszej Średzkiej PKP przesłuchiwany ponad 200 razy w ramach pomocy prawnej !

Jestem obywatelem płacącym podatki i myślę że należy mi się ochrona prawna ! Tak nie da się żyć ….albo mnie oskarżcie ( to do prokuratury)albo przestańcie się kręcić w koło własnego ogona !!!

Po kilkukrotnych zwolnieniu blokad wjezdza „cały na biało ” pan prokurator wielokrotnie delegowany pan Michał Gołda i funduje mi i mojej rodzinie „bezpłatne 72 godziny z wyżywieniem w Pałacu Mostowskich”.

Nadmienię że zarzutami są umorzone postępowania w/w prokuratur!!!! Proszę odpowiedzieć : czy to jest normalne w państwie prawa!!! Nie mam żadnych wyroków a jestem pozbawiony dostępu do systemu bankowego od ponad pół roku! Jakby nie pomoc rodziny już bym szukał wysokiego budynku w okolicy.

Dziękuję za wyrozumiałość i liczę na skuteczniejsze zajęcie się w/w sprawą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *